We wtorek 21 czerwca 2016 roku o godzinie 10.00 na Skwerze Wolnego Słowa przy ulicy Mysiej w Warszawie odbyło się podpisanie przez ugrupowania polityczne zobowiązania do realizacji założeń zawartych w Pakcie na rzecz Mediów Publicznych. Jest to drugi, po Pakcie dla Kultury, rodzaj umowy społecznej podpisanej między reprezentantami strony obywatelskiej oraz reprezentantami ugrupowań politycznych. Stwierdzający, że media publiczne są przedmiotem szczególnej troski obywateli i odpowiedzialności władzy.

więcej >>>

Fundacja Dom Pokoju oraz  Biuro ds. Partycypacji Społecznej - Urząd Miejski Wrocławia serdecznie zapraszają przedstawicieli NGO, wrocławskich osiedli, lokalnych liderów, aktywistów, społeczników, mieszkańców i użytkowników miasta na Wrocławskie Forum Partycypacji.

więcej >>>

Dnia 07 czerwca Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów tegorocznej X Jubileuszowej edycji konkursu Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy. Po raz kolejny Komisja stanęła przed bardzo trudnym zadaniem wybrania laureatów, spośród nadesłanych zgłoszeń przedstawiających sylwetki kandydatek i kandydatów. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych po raz 10 uhonoruje aktywnych działaczy społecznych z Dolnego Śląska! Idea konkursu pozostaje niezmienna od lat, wciąż poszukujemy pełnych inwencji kobiet i mężczyzn, którzy zmieniają nasz świat. Akcja promuje i nagradza osoby, które w wyjątkowy sposób działają na rzecz innych osób i swojego najbliższego otoczenia. Jeżeli znasz kogoś wyjątkowego nie czekaj i zgłoś kandydaturę do naszego konkursu!

więcej >>>

16 maja 2016r. Krzyżowa k. Świdnicy gościła uczestników II Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego. Już po raz drugi w naszym regionie zorganizowaliśmy jako Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z licznymi partnerami największe wydarzenie sektora obywatelskiego i największe spotkanie mieszkańców naszego województwa, którzy angażują się w działania społeczne. W czasie kongresu obecny był Pełnomocnik Rządu do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Rzecznik Praw Dziecka.

więcej >>>

Stowarzyszenie "TRATWA" zaprasza na grill party wrocławskich organizacji pozarządowych „naZajezdni”. Przeczytaj więcej o inicjatywie i atrakcjach.

więcej >>>

Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych zrzeszonych w Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Zapraszamy na szkolenie pt. „Przyśpieszony kurs działalności ekonomicznej z elementami zarządzania finansowego”.

więcej >>>

Jedną z podstaw działania Parlamentarnego Zespołu ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi jest stały kontakt z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Dlatego zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli członkom Zespołu zapoznać się z najistotniejszymi wg Państwa problemami, występującymi w działalności Państwa organizacji. 

więcej >>>

Z okazji Europejskiego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej, który miał miejsce 29 kwietnia br., dr Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, zaprosił środowiska seniorskie, akademickie i samorządowe do wspólnej akcji pod hasłem “Za starość naszą i waszą!”, której celem jest rozpoczęcie i przeprowadzenie szerokiej debaty na temat planowanej Konwencji o prawach osób starszych. Prace nad Konwencją prowadzone są na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z 32 partnerami, organizacjami pozarządowymi, sieciami z województwa oraz samorządem lokalnym, ma zaszczyt zaprosić na największe wydarzenie sektora społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku! 16 maja 2016 r. w Krzyżowej k. Świdnicy odbędzie się II Dolnośląski Kongres Obywatelski!

więcej >>>

Szanowni Państwo, Członkowie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. W imieniu Zarządu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa na Sprawozdawcze oraz Wyborcze Walne Zebranie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z licznymi partnerami (organizacjami pozarządowymi i sieciami z województwa) ma zaszczyt zaprosić na największe wydarzenie sektora społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku!

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl