W imieniu Zarządu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych z prawdziwą przyjemnością zapraszamy organizacje członkowskie, już tradycyjnie, na 2.dniowe Walne Zebranie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych połączone z uroczystą Kolacją Wigilijną w dniach 14-15 grudnia 2012r.

więcej >>>

W imieniu Zarządu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych z prawdziwą przyjemnością zapraszamy wszystkie organizacje członkowskie na Walne Zebranie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 maja 2012 r. o godz. 11:00 we Wrocławiu, w siedzibie Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „Sektor 3” przy ul. Legnickiej 65.

więcej >>>

Od grudnia 2011 r. do marca 2012 r. Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych przeprowadziła wewnętrzne badanie potencjału organizacji członkowskich. Wszystkie organizacje zrzeszone w Federacji zostały poproszone o wypełnienie ankiety informacyjnej. Wyniki są niezwykle zaskakujące.

więcej >>>

Szanowni Państwo

Mając na uwadze ustalenia Walnego Zebrania Organizacji Członkowskich DFOP, które odbyło się w dniach 16 - 17 grudnia 2011 r., chcielibyśmy przypomnieć Państwu ustalenia dotyczące tematu składek członkowskich. Na spotkaniu Walne Zgromadzenie jednogłośnie postanowiło, że w latach 2012-2014 składki członkowskie dla wszystkich organizacji członkowskich DFOP wynosić będą 0,00 zł. Niemniej jednak wielu reprezentantów organizacji członkowskich podkreślało, iż fakt nie uiszczania składek nie zwalnia organizacji członkowskich ze współodpowiedzialności za budowanie silnej Federacji i wspierania jej finansowo.

W związki z tym zachęcamy i jednocześnie przypominamy Państwu o możliwości wpłacania darowizn na rzecz Federacji, które przeznaczone będą na zapewnienie ciągłości realizacji działań statutowych Federacji poprzez budowanie kapitału żelaznego i stabilności finansowej Federacji.

Darowizny prosimy wpłacać na konto 71 1160 2202 0000 0001 4219 0565.

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę!
Zarząd DFOP

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl