Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych rozpoczęła monitoring współpracy samorządów dolnośląskich z organizacjami pozarządowymi. Można się dołączyć!

Organizacja zachęca do utworzenia Lokalnej Grupy Monitoringu. Monitoringiem można objąć dowolny obszar, który nie jest jeszcze objęty działalnością istniejących już LGMy.

więcej >>>

Zespół portalu watchdog.org.pl spotkał się z Marią Miką - Dyrektorką Biura Federacji i Anną Bogucką - realizatorką projektów strażniczych w organizacji, żeby porozmawiać o watchdogowych sposobach na wspieranie interesu organizacji w województwie dolnośląskim.

więcej >>>

"Nie zastanawiałam się, dlaczego pomagam innym. Po prostu kiedyś przyszła myśl, impuls, że wiele już w życiu dostałam i czas podzielić się z innymi - mówi Agnieszka Pasławska, jedna z nagrodzonych w konkursie na Niezwykłych Dolnoślązaków"

Relacja Gazety Wyborczej z finału konkursów Akcja Akacja oraz Akcja Dąb - Niezwykli Dolnoślązacy 2010 roku zorganizowanego przez Dolnośląską Federacje Organizacji Pozarządowych.

więcej >>>

"Chcesz zdobyć hojną dotację z Unii Europejskiej? To nietrudne. Nie ma wielkiego znaczenia nawet sens i cel wydatków. Najważniejsze, to dobrze napisać wniosek."

Zapraszamy do lektury obszernego artykułu w tygodniku Polityka z wypowiedziami przedstawicieli DFOP: prezesa Waldemara Weihsa oraz dyrektor biura Marią Miką.

więcej >>>

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl