Zajmujesz się księgowością w organizacji  pozarządowej? Chcesz przygotować swoją organizację do księgowego zamknięcia roku? Fundacja "Merkury" oraz Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie pn. „Księgowe zamknięcie roku w organizacji pozarządowej”, który odbędzie się w dniu 29 października 2015r. w Wałbrzychu.

więcej >>>

Stowarzyszenie Fundus Glacensis przygotowało publikację metodyczną dla nauczycieli, animatorów i społeczników. Książka pt."Skąd?-Dokąd?" powstała w ramach Biblioteki Programu Równać Szanse. 

więcej >>>

Fundacja "Merkury", Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Fundacja Aktywnego Rozwoju prowadząca Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy dla organizacji pozarządowych w Kłodzku zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie pn. „Kontrola w organizacjach pozarządowych – obowiązki kontrolowanego i kontrolującego, źródła finansowania działań organizacji oraz sposób ich rozliczania w ujęciu rachunkowym i prawnym”, który odbędzie się w dniu 22 października 2015r. w Kłodzku.

więcej >>>

Fundacja "Merkury", Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Fundacja Dobrych Działań prowadząca Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy dla organizacji pozarządowych w Ząbkowicach Śląskich zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie pn. „Kontrola w organizacjach pozarządowych – obowiązki kontrolowanego i kontrolującego, źródła finansowania działań organizacji oraz sposób ich rozliczania w ujęciu rachunkowym i prawnym”, który odbędzie się w dniu 27 października 2015r. w Ząbkowicach Śląskich.

więcej >>>

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Starszych zapraszamy do lektury listu od Pana Ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza.

więcej >>>

Uprzejmie informujemy, iż  14 września 2015r. Zarząd Województwa przyjął Szczegółowy Opis Osi Priorytetowych (SZOOP) RPO WD 2014-2020.

więcej >>>

Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży SZANSA (organizacja członkowska Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych) serdecznie zaprasza na regionalną konferencję pod tytułem: „Samobójstwa wśród dzieci i młodzieży - rozpoznawanie, pomoc, zapobieganie".

więcej >>>

Jeden na pięciu uczniów, którzy rozpoczęli nowy rok szkolny, może mieć problem ze skompletowaniem pełnej wyprawki szkolnej. Dlatego wrocławska Fundacja Pociecha postanowiła pomóc dzieciom z potrzebujących rodzin. Akcję wsparli liczni przedsiębiorcy z całej Polski. 

więcej >>>

Powiat Dzierżoniowski wraz gminami powiatu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rozwoju i Promocji Wsi "Przystań Mościsko" realizuje projekt pn. "3MAJMY SIĘ RAZEM i ...ZMIENIAMY LOKALNĄ RZECZYWISTOŚĆ" i stara się pozyskać dodatkowe środki na działania w programie grantowym Fundacji BZ WBK. Zachęcamy do oddawania głosu. Partnerstwo wspierane jest przez Animatorkę Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej w Wałbrzychu.

więcej >>>

Coaching zespołowy jest jednym z najskuteczniejszych sposobów poprawy współpracy członków zespołu oraz zwiększenia jego efektywności.

więcej >>>

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" w Lubaniu, w imieniu swojego niemieckiego partnera - organizacji Sächsisches Landeskuratorium Ländlicher Raum e.V. z Milititz,  serdecznie zaprasza do udziału w VI DNIU AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ NA OBSZARACH  WIEJSKICH, który odbędzie się w piątek 18 września 2015 r. w Löbau (Niemcy) pod hasłem "Razem i dla siebie w Euroregionie Nysa".

więcej >>>

Informacja o wynikach wyborów przedstawicieli wrocławskich organizacji pozarządowych do Wrocławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (kadencja 2015-2017). Jakub Prus, przedstawiciel Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych został członkiem Wrocławskiej Rady Działalnościu Pożytku Publicznego.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl