Działasz w organizacji pozarządowej i chcesz poznać zapisy Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu? Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób uchronić swoją organizację przed sankcjami wiążącymi się z niewykonaniem lub naruszeniem obowiązków wynikających z jej zapisów? Jeśli tak - to szkolenie jest dla Twojej organizacji!

więcej >>>

Fundacja „Merkury” ZAPRASZA DO UDZIAŁU W CYKLU EDUKACYJNYM  „SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA – EFEKT SYNERGII PARTNERSKIEGO DZIAŁANIA”

więcej >>>

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządów lokalnych i organizacji pozarządowych na  szkolenie „Aktywne narzędzia i techniki konsultacji”. Głównym celem szkoleń jest podniesienie kompetencji i umiejętności z zakresu alternatywnych sposobów przeprowadzania konkursów.

więcej >>>

Rozpoczął się proces głosowania na przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetów Monitorujących (KM) nowych programów dotyczących środków unijnych na lata 2014-2020. Komitety te mają mieć wpływ na przygotowywane dokumenty konkursów grantowych, dlatego bardzo ważny jest udział kompetentnych przedstawicieli organizacji pozarządowych dbających o interes całego środowiska pozarządowego. Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych w porozumieniu z innymi federacjami i organizacjami pozarządowymi z Polski rekomenduje kilku kandydatów.

więcej >>>

W imieniu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego chciałabym serdecznie Państwa zaprosić na Seminarium poświęcone sposobom mierzenia oddziaływania społecznego i wskaźnikom zmiany społecznej, które odbędzie się dnia 16 grudnia 2014 r. w Warszawie przy pl. Konstytucji 4 w sali Warsztat, w godzinach 9.30-15.30.

więcej >>>

W ramach projektu "My maluchy, zdrowe, mądre i zdolne! w jedym z przedszkoli w Szczawnie zdroju odbyły się warsztaty kulinarne.

więcej >>>

Chcesz nauczyć się skutecznie promować swoje NGO? Zainteresować Waszymi działaniami media i otoczenie? Pragniesz stworzyć stronę internetową dla organizacji na darmowej platformie WordPress i profil w mediach społecznościowych? Zapraszamy na bezpłatny cykl szkoleń „PRomuj swoje NGO!”, organizowany we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarzadowych Sektor 3. Liczba miejsc ograniczona!

więcej >>>

W dniach 05-06 grudnia 2014 r. w Krzyżowej odbędzie się Walne Zebranie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje członkowskie do udziału w Walnym Zebraniu.

więcej >>>

Jeśli zależy Ci na: wspieraniu wolontariuszy w ich rozwoju osobistym i zawodowym, sprawnym zarządzaniu wolontariatem, zwiększeniu efektywności działań podejmowanych przez wolontariuszy …. czyli profesjonalizacji wolontariatu w Twojej organizacji

więcej >>>

Jak  zachęcić mieszkańców do udziału i zaangażowania w rozwiązywanie lokalnych problemów? Jakich narzędzi używać aby skutecznie konsultować? Jak uniknąć fasadowości konsultacji? Jak odpowiednio  przygotować się do konsultacji i dlaczego są one takie ważne?  Dowiecie się Państwo na szkoleniach dot. aktywnych narzędzi konsultacji, które odbęda się 25 listopada w Świdnicy i 26 listopada w Górze.

więcej >>>

Chcesz dowiedzieć się jakie są symptomy i etapy wypalenia zawodowego oraz jak umiejętnie kierować sobą w stresie?Reprezentujesz organizację pozarządową nieprowadzącą działalności gospodarczej? Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK to zapraszamy do udziału w bezpłatnym dwudniowym warsztacie pn. „Umiejętne kierowanie sobą w stresie oraz rozpoznawanie symptomów wypalenia zawodowego w pracy w organizacji pozarządowej”

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza do udziału w projekcie pn. „Współpraca na rzecz kształtowania polityk publicznych na Dolnym Śląsku”. Szczegółowo o projekcie poinformujemy na spotkaniu informacyjnym, w dniu 25 listopada 2014 roku o godz. 11.00 w Sektorze 3 we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 65.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl