Informujemy o trwaniu naboru na kandydatów do Rady Organizacji Pozarządowych (działających w sektorze kultury) przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Informacja o ogłoszeniu ukazała się na stronach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz portalu ngo.pl.

więcej >>>

Pragniemy Państwa poinformować, iż od 08 października 2012 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020. W związku z tym Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych pragnie już teraz zaprosić Państwa na kolejne nasze spotkanie, którego celem będzie zebranie uwag, propozycji zapisów zmian do udostępnionej na stronach UMWD Strategii.

więcej >>>

Zapraszamy kobiety i mężczyzn zatrudnionych w administracji i organizacjach pozarządowych z regionu Dolnego Śląska na bezpłatny dwudniowy warsztat z zakresu równościowego zarządzania zespołem i kompetencji liderskich. Warsztat odbędzie się 21 i 22 listopada we Wrocławiu.

więcej >>>

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Finału Konkursu "Akcja Akacja, Akcja Dąb - Niezwykli Dolnoślązacy 2012". A już wkrótce więcej informacji na temat naszych laureatów oraz podsumowanie tegorocznej edycji.

więcej >>>

Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego "Moja Przestrzeń" w partnerstwie z Fundacją Manufaktura Inicjatyw Obywatelskich oraz księgarnią Tajne Komplety zaprasza serdecznie przedstawicieli i przedstawicielki wrocławskich organizacji pozarządowych oraz wszystkie osoby zainteresowane do udziału w  spotkaniach dotyczących edukacji globalnej realizowanych w ramach projektu Wrocław World Cafe.

więcej >>>

Dzięki poszerzeniu projektu o nowego partnera - Istituto Formazione Operatori Aziendali możliwe stało się wykorzystanie doświadczeń tej istniejącej od ponad 30 lat instytucji. W ramach współpracy odbyła się już pod koniec września wizyta studyjna przedstawicieli polskich przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych we Włoszech. W dniach 4 – 7 listopada odbędzie się natomiast wizyta przedstawicieli IFOA w Polsce. Będą się oni dzielić swoimi doświadczeniami w zakresie współpracy międzysektorowej, odpowiedzialności biznesu, zarządzania publicznego, a także innych zagadnień, którymi na co dzień zajmuje się IFOA. 

więcej >>>

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa, jako organizacje członkowskie DFOP, do udziału w konsultacjach, które odbędą się 4 listopada w Sektorze 3 przy ulicy Legnickiej 65 we Wrocławiu w godzinach 10.30 – 14.00. Będą one prowadzone przez specjalistów między innymi z Istituto Formazione Operatori Aziendali – instytucji zajmującej się transferem wiedzy i umiejętności oraz innych organizacji z regionu Reggio Emilia.

więcej >>>

Miło nam poinformować, że w wyniku coraz większego zaangażowania naszej organizacji w działania z obszaru edukacji na temat równości i wspierania działań przyczyniających się do zwiększania świadomości na temat polityki równościowej realizowanej w krajach Unii Europejskiej przedstawicieli sektora publicznego, jak i pozarządowego, DFOP został zamieszczony w spisie i wykazie organizacji realizujących działania edukacyjne w obszarze równości Europejskiego Instytutu ds. Równości Kobiet i Mężczyzn.

więcej >>>

Dnia 10 października 2012 roku odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która po intensywnych obradach wyłoniła Niezwykłych Dolnoślązaków 2012 roku.

więcej >>>

10-11 września 2012 r., we Wrocławiu, miało miejsce ogólnopolskie wydarzenie branżowe – ponad 70 osób, w tym przedstawiciele centrów wsparcia organizacji pozarządowych z 43 miast Polski, znakomici goście – wymiana doświadczeń, integracja, inspiracja

więcej >>>

Kryzys męskości  a rola mediów w kształtowaniu wizerunku kobiet i mężczyzn? Krytyczna analiza współczesnych przekazów medialnych na temat ról społecznych kobiet i mężczyzn. Zapraszamy na film!

więcej >>>

Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodziezy SZANSA w Głogowie razem z Dolnośląskim Ośrodkiem Polityki Społecznej i Fundacją Dzieci Niczyje organizuje wojewódzką konferencję : "Akademia ochrony przed przemocą - jak edukować dzieci i młodzież"

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl