Konferencja „Sieć Lokalnych Inkubatorów NGO na Dolnym Śląsku jako narzędzie wzmacniania aktywności obywatelskiej w Polsce i w Europie. Stan obecny i perspektywy”

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego serdecznie zapraszają na Konferencję pn. „Sieć Lokalnych Inkubatorów NGO na Dolnym Śląsku jako narzędzie wzmacniania aktywności obywatelskiej w Polsce i w Europie. Stan obecny i perspektywy”.

Konferencja odbędzie się 16 grudnia 2013r. w godz. 10.00-14.00 w Pracowni Projektów Międzykulturowych „Zajezdnia”, ul. Legnicka 65, Wrocław.

Podczas konferencji podsumujemy dwuletnią działalność 16 Inkubatorów NGO na Dolnym Śląsku oraz kończący się już rok aktywności obywatelskiej w Polsce oraz Europie. Udział w spotkaniu potwierdził Radosław Mołoń, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Jarosław Duda, Sekretarz Stanu, Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 12.12.2013r. telefonicznie na nr 71 793 23 24 lub mailowo na adres anna.bogucka@dfopwww.hb.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zakwalifikowane zostaną o tym poinformowane mailowo w dniu 13.12.2013r.

PROGRAM


<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl