Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL prezentuje pierwsze szkolenie realizowane w ramach projektu CELuj W...

Termin szkolenia: 18-19 stycznia 2014 r. (sobota i niedziela).

Dla kogo jest szkolenie: Dla osób działających w organizacjach pozarządowych, które planują bądź są w trakcie pozyskiwania środków finansowych na realizowane projekty. Podczas szkolenia będziemy pracować na rzeczywistych przedsięwzięciach i opracowywać do nich strategię finansowania.

Opis: Szkolenie będzie prowadzone metodą warsztatową. Dowiesz się podczas niego, jak profesjonalnie planować, organizować i prowadzić działalność fundraisingową (tworzyć oferty sponsoringu/współpracy, poszukiwać partnerów i sponsorów, prowadzić spotkania biznesowe, negocjować, prowadzić kreatywne akcje pozyskiwania środków, budować relacje z darczyńcami) w ramach już realizowanego przez siebie projektu, bądź dopiero planowanego. Wszystko po to, abyś po zakończonym warsztacie posiadał/a niezbędne kompetencje do pracy w powyższych obszarach fundraisingu.

Czas trwania: 12 h (po 6 godzin w sobotę i niedzielę, od 9.00 do 15.00).

Koszt uczestnictwa: projekt jest odpłatny. Całość kosztów, to 90,00 zł/osobę. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje termin zgłoszenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15.01.2014

Zgłoszenia poprzez formularz dostępny pod: http://tnij.org/95xs

Więcej szczegółów na: www.cel.apulengo.pl/projekty/celuj-w/

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego pod adresemkontakt.celujw@gmail.com.


<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl