Masz Głos, Masz Wybór 2014 – informacja o naborze do akcji

Już 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy osoby, z którymi będziemy współpracować i które będą decydowały o tym co się będzie działo w naszych miastach i wsiach przez 4 lata. Powierzymy im tak ważne sprawy, jak edukacji naszych dzieci, wygląd naszych gmin i nasze bezpieczeństwo. Zadbajmy wspólnie o to, aby mieszkańcy licznie wzięli udział w wyborach i świadomie zdecydowali na kogo zagłosują! Zaprasza Fundacja im. Stefana Batorego.

Kto może wziąć udział? Każdy, komu zależy na tym, aby jak najwięcej osób wybrało świadomie! W szczególności zapraszamy lokalne organizacje, liderów i aktywistów, grupy nieformalne i instytucje publiczne.

Co możecie zrobić? W ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego proponujemy kilka działań. Można:

 

  • rozwiesić plakaty i rozdajcie ulotki zachęcające do głosowania i przypominające o dacie wyborów,
  • otworzyć stoisko podczas lokalnego święta, pikniku czy wydarzenia sportowego na którym będziecie zachęcać do świadomego udziału w wyborach,
  • zorganizować kawiarenkę obywatelską aby razem ze znajomymi i sąsiadami porozmawiać o najważniejszych problemach waszej okolicy,
  • przeprowadzić debatę z udziałem kandydatów do władz.

 

Przygotowaliśmy dla Was materiały informacyjne – plakaty i ulotki. Będziecie mogli je bezpłatnie zamówić na początku października wypełniając FORMULARZ zamówienia (TUTAJ).

Zarejestrujcie się do akcji (instrukcja poniżej), poinformujcie nas kiedy dokładnie organizujecie wydarzenie, i przyślijcie zdjęcia z Waszych działań (maszglos@batory.org.pl) – umieścimy je na naszych stronach www i portalach społecznościowych! Chwalmy się sukcesami i dzielmy doświadczeniami!

Przystąpić do akcji można poprzez rejestrację na stronie internetowej www.maszglos.pl

Przystępujecie do akcji po raz pierwszy?

  • wypełnijcie formularz rejestracyjny, następnie potwierdźcie klikając w link z e-maila, że to właśnie Wy chcecie założyć konto.

Braliście już udział w akcji i macie konto?

  • zalogujcie się i wybierzcie działanie „Wybierzmy świadomie”

Jeśli macie Państwo pytania, potrzebujecie pomocy - zadzwońcie/napiszcie:

Katarzyna Rakowska
tel.: 22 536 02 31
e-mail: krakowska@batory.org.pl


<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl