Program Rezydencji Artystycznych AIR Wro wspólnie z Berlinerpool Arts Network

Rezydencja w Berlinie będzie mieć hybrydowy charakter, a jej zadaniem ma być mapowanie miasta w poszukiwaniu modeli szeroko rozumianej współpracy pomiędzy organizacjami w Berlinie funkcjonującymi a mieszkańcami Berlina właśnie. Program rezydencji składa się z szeregu spotkań z menedżerami niezależnych przestrzeni wystawienniczych, festiwali i projektów kulturalnych oraz przedstawicielami samorządów i instytucji. Cykl rozmów i badanie struktur wspierających realizację projektów artystycznych w przestrzeni miejskiej służyć ma zgromadzeniu przykładów, które z kolei mogłyby zostać wykorzystane w ramach przyszłych projektów. Rezydencja zakończy się wydarzeniem – dyskusją z udziałem publiczności, podczas której rezydent przedstawi wyniki swojej pracy.

WAŻNE TERMINY I INFORMACJE:

Nabór: 5-23.06.2017

Wyniki: 30.06.2017

Rezydencja: sierpień 2017

Miejsca na rezydencji: 1

Komplet informacji online: www.airwro.wroclaw2016.pl/nabor-na-rezydencje-w-berlinie-dla-przedstawicieli-srodowisk-kulturalnych-artystycznych-i-akademickich-z-wroclawia-i-dolnego-slaska-2017/

Na aplikację składają się CV, portfolio i/lub prezentacja dotychczasowych działań (np. opis bądź strona WWW) oraz list motywacyjny przygotowane w języku polskim lub angielskim.

Wnioski można składać do 23 czerwca 2017 roku drogą mailową na adres: rezydencje@wroclaw2016.pl. W temacie wiadomości należy wpisać imię i nazwisko oraz „Berlin”.

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl