Współpracujesz z Urzędem Miejskim Wrocławia? Weź udział w badaniach!

Zachęcamy Państwa do aktywnego włączenia się i udziału w badaniu ankietowym. Wywiad trwa ok. 50 minut. W celu umówienia się na badanie ankietowe proszę kontaktować się pod nr tel. 667 121 666 lub strategia@feps.pl

Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich przypomina, że trwa przygotowanie nowego programu współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi a Urzędem Miejskim Wrocławia. Elementem tego projektu są badania, których celem jest diagnoza wrocławskiego “trzeciego sektora”. Chcemy dotrzeć do możliwie wszystkich współpracujących z Urzędem Miejskim, by zrobić naprawdę rzetelną diagnozę kondycji wrocławskiego “trzeciego sektora” - tak, aby przygotowywana strategia była możliwie najlepiej dostosowana do naszych, “pozarządowych” potrzeb.

Nasi ankieterzy już od jakiegoś czasu kontaktują się wybranymi wrocławskimi organizacjami z prośba o wypełnienie ankiety zawierającej pytania otwarte i zamknięte dotyczące państwa działalności, potrzeb oraz planów. Bardzo prosimy o umawianie się z badaczami. Wywiad trwa około godziny i jego wyniki są dla nas wszystkich bardzo ważne. Zależy nam na zakończeniu badań w lipcu.

Dokładny przebieg prac nad strategią jest dokumentowany na blogu: http://strategia-rozwoju-wspolpracy.blog.pl/

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl