Zaproszenie do udziału w cyklu edukacyjnym dla osób fizycznych

Czy wiesz co to jest 3 sektor? Masz pomysł na własną organizację a nie wiesz od czego zacząć? Chcesz poznać zasady tworzenia i zarządzania organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami ekonomii społecznej? 

Jeśli twoje odpowiedź brzmi TAK to zapraszamy serdecznie na cykl trzech 3.dniowych bezpłatnych szkoleń pn.„Zakładanie i prowadzenie podmiotów ekonomii społecznej”.

Cel szkolenia: kompleksowe przygotowanie uczestników do zakładania, prowadzenia i rozwijania podmiotów ekonomii społecznych (m.in. fundacji i stowarzyszeń)  

Adresatami szkolenia są: osoby fizyczne zatrudnione i niezatrudnione zamieszkałe na terenie powiatów: wrocławskiego, miasta Wrocławia, górowskiego, milickiego, trzebnickiego, średzkiego, oleśnickiego, oławskiego, wołowskiego i strzelińskiego. 

Termin zjazdów: 30.09-02.10.2013 r., 4-6.11.2013 r., 09-11.12.2013 r.

Miejsce zjazdów: Dolny Śląsk, Hotel Jedlinka w Jedlinie Zdroju. 

Koszty: Udział w cyklu jest bezpłatny. Zapewniamy transport na każdy ze zjazdów, nocleg, wyżywienie oraz materiały, jak również opiekę doradców oraz profesjonalną kadrę trenerów.  

Zgłoś się już dziś! Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy  do dnia 20 września 2013 r. wybierając jedną z trzech możliwości: 

1) mailem na adres: marta.sys@merkury.org.pl,  
2) pocztą na adres: Fundacja „Merkury”, ul. Beethovena 10, 58-300 Wałbrzych, 
3) faksem na nr 74 666 22 01

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Więcej informacji, jak również dokumenty niezbędne do zgłoszenia swojego udziału w cyklu edukacyjnym uzyskasz kontaktując się z Fundacją „Merkury” w Wałbrzychu 58-300 przy ul. Beethovena 10, tel. 74 666 22 06.

 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl