Zapraszamy na cykl szkoleń pn. „Jak zostać watchdogiem”

Uważasz, że nie masz pełnej informacji o tym jak pracuje Twój samorząd?

Widzisz, że część informacji nie trafia do powszechnej wiadomości?

Uważasz, że mieszkańcy powinni w większym stopniu kontrolować decyzje samorządu?

Jeżeli na każde z tych pytań odpowiedzieliście Państwo TAK zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń pn. „Jak zostać watchdogiem”. Szkolenie składa się z trzech powiązanych ze sobą spotkań, z których każdy obejmuje część zagadnień związanych z prowadzeniem działań strażniczych. 

Szkolenie organizowane jest przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych i realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. 

Szkolenie skierowane jest do pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych, które mają swoją siedzibę lub odział na terenie Dolnego Śląska. 

Każde ze spotkań dotyczyć będzie innego zagadnienia. 

Pierwsze spotkanie dotyczyć  będzie: aspektów formalno-prawnych realizacji działań strażniczych.

Drugie ze spotkań dotyczyć będzie: wystąpienia publiczne, metody angażowania społeczeństwa lokalnego i prowadzenia debat.

Ostatnie spotkanie poświęcone będzie narzędziom prowadzenia monitoringu administracji publicznej, sposobom udostępniania informacji publicznej i strategiom monitorowania JST. 

Termin i miejsce:

Spotkania odbędą się:

w dniach 29.11.2013, 6.12.2013 i 12.12.2013 w Legnicy w Letia Business Center przy ulicy Rycerskiej 26 w Legnicy. Każde ze szkoleń rozpoczyna się o godzinie 9.00 i trwa 8 godzin. 

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa do dnia 26 listopada 2013r. do godziny 12, na nr 71 793 23 24 bądź na adres e-mail: piotr.domanski@dfopwww.hb.pl wypełniając formularz zgłoszeniowy. Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli dolnośląskich organizacji pozarządowych. Prosimy o wypełnienie dokumentów z załącznika i przesłanie mailem zwrotnym w formie pliku Word lub PDF. 

Organizatorzy zapewniają wyżywienie w czasie szkolenia. 

Dojazd we własnym zakresie.

FORMULARZ


Projekt "Europejski Rok Obywatelski na Dolnym Śląsku – aktywne społeczeństwo, strażnicze organizacje i działająca młodzież" jest realizowany przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl