Tydzień Aktywności Obywatelskiej już trwa!

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza na wydarzenia realizowane w ramach Tygodnia Aktywności Obywatelskiej. Do tej pory odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące dostępu do informacji publicznej, a także Lekcja Europejska w Złotoryi. Jednak to dopiero początek!

Już jutro odbędzie się Lekcja Europejska w Dzierżoniowie, w czasie której uczniom I LO prezentowane będą korzyści wynikające z członkostwa Polski w Unii Europejskiej. 

Tego samego dnia w Jelczu-Laskowicach o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie dotyczące dostępu do informacji publicznej. Wiedza i umiejętności w tym zakresie mogą byćprzydatne by dowiedzieć się więcej o działaniach samorządu i sprawach społeczności lokalnych. 

A jeśli chesz zostać Wachdogiem i mieć wpływ na swoje otoczenie, koniecznie zgłoś się na cykl szkoleniowy „Jak zostać Wachdogiem?”. Jest on skierowany do organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, zainteresowanych prowadzeniem działań strażniczych. Pierwsze spotkanie trzydniowego cyklu odbędzie się już 29 listopada w Legnicy o godz.9.00, a kolejne 6 i 12 grudnia. 

 

Projekt "Europejski Rok Obywatelski na Dolnym Śląsku – aktywne społeczeństwo, strażnicze organizacje i działająca młodzież" jest realizowany przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego 

<<< powrót
Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl