„Aktywne kobiety, aktywni mężczyźni – III sektor jako rynek pracy” – kampania społeczna na rzecz wyrównywania szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy


Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy, że od 1 września Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z partnerami: Regionalnym Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych z Wrocławia, Kołem Ligi Kobiet Polskich ze Świdnicy oraz Stowarzyszeniem Interclub Femina ze Zgorzelca  realizują nowy projekt. „Aktywne kobiety, aktywni mężczyźni -III sektor jako rynek pracy”- kampania społeczna na rzecz wyrównywania szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Celem projektu jest zwiększenie aktywności zawodowej i szans rozwojowych kobiet i mężczyzn w wieku 50 + poprzez promowanie i upowszechnianie idei aktywności obywatelskiej i zawodowej tej grupy społecznej w III sektorze na terenie województwa dolnośląskiego w okresie od września do listopada 2010 r.

Działania projektowe są adresowane do wszystkich chętnych i chcących dowiedzieć się czegoś więcej o zarządzaniu wiekiem, a w szczególności do pracodawców, urzędników oraz osób po 50 roku życia.

W ramach projektu zostanie zorganizowanych 6 spotkań informacyjnych na temat: ”Wybranych elementów polityki HR(zarządzanie zasobami ludzkimi) w ramach zarządzania wiekiem -podstawowe założenia i przedstawienie dobrych praktyk” oraz odbędzie się 3 dniowy warsztat budowania ścieżki kariery dla 15 osób 50+ w III sektorze.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie: www.dfopwww.hb.pl. Już teraz zapraszamy i zachęcamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w realizacji projektu. Jeżeli  chcesz wiedzieć więcej, jesteś zainteresowany udziałem w projekcie, to zadzwoń lub napisz do nas na adres federacji: (71) 793 23 24 lub 517 792 904 lub koordynatorki projektu malgosia.barrek@dfopwww.hb.pl.


Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl