POSTAW na MŁODZIEŻ

Jest to projekt pilotażowy w zakresie promocji i wykorzystywania wśród młodzieży narzędzi demokracji przedstawicielskiej. Projekt zakłada kompleksowe wsparcie skierowane do grupy młodzieży z terenu Dolnego Śląska poprzez utworzenie sieci lokalnych trenerów młodzieżowych, warsztaty dla młodzieży oraz realizację debat przed wyborczych.

Realizatorzy: Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych UMBRELLA oraz Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych

Koordynator Projektu: Grzegorz Tymoszyk, g.tymoszyk@sektor3.wroclaw.pl

 

Projekt zarejestrowany został w programie Fundacja im. Stefana Batorego - Masz Głos, Masz Wybór (www.maszglos.pl)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodzi ludzie z Góry, Głogowa, Żmigrodu oraz Jeleniej Góry, którzy zaangażowali się w projekt „POSTAW na MŁODZIEŻ” realizowany przez Fundację „Umbrela” oraz Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych przygotowuje się do przeprowadzenia debat przedwyborczych w swoich miejscowościach.

więcej >>>

I realizujemy projekt. Partnerstwo naszych dwóch organizacji tj. Fundacji Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella" oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych zaowocowało wspólnym przedsięwzięciem. Jest ono skierowane do młodzieży z województwa dolnośląskiego a także przedstawicieli samorządu i kandydatów na samorządowe stanowiska. Poprzez projekt chcielibyśmy wzmocnić postawy obywatelskie młodzieży a także przekonać dorosłych, żeby, tak jak my, postawili na młodzież, uznając ją za równorzędnego partnera w dyskusji. Kulminacją projektu będzie seria debat przedwyborczych w kilku miastach na Dolnym Śląsku. Debaty zorganizuje, rzecz jasna, młodzież, przygotowana do tego przez trenerów z organizacji pozarządowych prowadzących Lokalne Inkubatory NGO. 

więcej >>>

xxxxx

Zadanie dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl