Fundacja Performat

 

Adres organizacji ul. Szkolna 1/3, 58-130 Żarów
Telefon kontaktowy 664 350 798
Kontakt mailowy do organizacji info@fundacjaperformat.com
Adres internetowy organizacji www.fundacjaperformat.com
Profil organizacji kultura

Celem Fundacji PERFORMAT jest wspieranie, upowszechnianie i promocja działań performatywnych w zakresie teatru, tańca, muzyki, literatury i sztuk wizualnych, dlatego interesuje nas zarówno organizacja działań kulturalnych, jak ich opis i ocena.

Fundacja promuje ludzi młodych, uzdolnionych i wrażliwych na kulturę. Skupia i organizuje środowisko humanistyczne we wspólnych inicjatywach oraz poprzez stwarzanie warunków do indywidualnego rozwoju.

Aktualnie Fundacja prowadzi dwa projekty - Internetowy Magazyn "Teatralia" (od 2012 roku) oraz "Strefę Ruchu". "Teatralia" zrzeszają dwanaście ośrodków lokalnych oraz jeden zagraniczny, których recenzenci opisują najnowsze premiery i wydarzenia w teatrze w Polsce i na świecie. "Strefa Ruchu" to projekt finansowany przez Instytut Muzyki i Tańca, którego celem jest szerzenie wiedzy o tańcu. Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, składa się z wykładów i warsztatów praktycznych z tancerzami. Odbywa się równolegle w dwóch miastach - w Świdnicy i we Wrocławiu. 

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl