Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju Osobistego HELIOS (organizacja członkowska Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych) zaprasza fundacje i stowarzyszenia na szkolenia: "kanony oferty sponsorskiej", "zmiana jako praktyka i przyszłość organizacji" oraz "zmiana jako jedna z szans na rozwój organizacji".

więcej >>>

Działasz w organizacji pozarządowej, a twoja organizacja jest młoda i potrzebuje wsparcia, aby rozpocząć działania? Działasz w grupie nieformalnej, masz pomysł i chcesz wesprzeć społeczność lokalną? Skorzystaj ze środków na mikrodotacje oraz na wsparcie realizacji lokalnych przedsięwzięć w wysokości do 5000 zł!

więcej >>>

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe do koszystania ze wsparcia doradczego Dolnośląskich Punktów Konsultacyjno-Doradczych. Punkty są zlokalizowane w 15 miejscowościach województawa dolnosląskiego. Sprawdź.

więcej >>>

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektami dofinansowanymi przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarżadowych w ramach III edycji Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw. 

 

więcej >>>

Jest o co walczyć, bo chodzi o kwoty do 25 tys. zł! To konkurs grantowy m.in. dla organizacji, instytucji, szkół, zrzeszeń, czy firm. Najlepsze pomysły infrastrukturalne lub dotyczące przedsiębiorczości zostaną wsparte, ale czasu jest bardzo mało, bo 31 grudnia o godz. 23:59 upływa ostateczny termin składania wniosków.

więcej >>>

Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 zaprasza na dwa szkolenia pt. "Zmiany w Ustawie Prawo o stowarzyszeniach" oraz "Prawa i obowiązki organizacji pożytku publicznego".

więcej >>>

W imieniu organizatorów zapraszamy na Forum Praktyków Konsultacji, które odbędzie się w Opolu w dniu 15 grudnia 2015 roku. Do udziału w wydarzeniu szczególnie zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z województw: opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.

więcej >>>

Pewnie zastanawiacie się Państwo dlaczego w tym roku nie otrzymaliście od nas informacji o konkursie. Dlaczego Konkurs, który corocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie został ogłoszony, tak jak zawsze na przełomie sierpnia i września? Pragniemy Państwa uspokoić!

więcej >>>

W imieniu Zarządu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych z przyjemnością zapraszamy Przedstawicieli Organizacji Członkowskich na 2. dniowe Walne Zebranie DFOP. Zebranie odbędzie się w dniach 18-19 grudnia 2015r. w Krzyżowej k. Świdnicy w siedzibie Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego. 


więcej >>>

Cezary Przybylski- Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Kazimierz Szepiela- Przewodniczący Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Waldemar Weihs Prezes Fundacji Merkury uprzejmie zapraszają na konferencję Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

więcej >>>

W imieniu Fundacji Aktywizacja mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w alternatywnej formie targów pracy „Trampolina do Kariery - Targi Pracy Inaczej”. Tematem wydarzenia będzie kariera i rozwój zawodowy osób z niepełnosprawnością. Na spotkaniu będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy dla osób z niepełnosprawnością oraz z pracodawcami poszukującymi kandydatów do pracy. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych we współpracy z Ogólnopolską Federacją Organizacji Pozarządowych oraz Kujawsko-Pomorską Federacją Organizacji Pozarządowych zapraszają przedstawicieli Komitetu Monitorującego RPO WD 2014-2020, członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. Monitoring Funduszy Europejskich 2014-2020 na Dolnym Śląsku.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl