Reprezentujesz organizację pozarządową, która nie prowadzi działalności gospodarczej? Szukasz źródeł finansowania twojej organizacji ? Pisanie ofert i projektów wydaje się trudne i zbyt czasochłonne ? Nie wiesz jak się do tego zabrać ? Jeśli twoje odpowiedź brzmi TAK to zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnym dwudniowym warsztacie pn. „Pozyskiwanie środków finansowych – zasady tworzenia ofert i projektów”

więcej >>>

W związku z rozszerzeniem obszaru realizacji projektu "Standaryzacja działalności wrocławskich organizacji pozarządowych"- zapraszamy do zgłaszania swoich  organizacji do projektui skorzystania z możliwości wdrożenia standardów w Państwa organizacji w zakresie procedur prawnych, aspektów  rachunkowo-księgowych oraz mechanizmów zarządzania projektem.

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza przedstawicieli dolnośląskich organizacji pozarządowych na bezpłatne doradztwo specjalistyczne w formie warsztatowej pn: NGO w Internecie - aspekty prawne oraz Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w obszarze obowiązków wynikających z jej zapisów dla organizacji pozarządowych.

więcej >>>

Od środy 30 października wrocławskie parki miejskie bogatsze są o dwa młode drzewka – akację i dąb. Stało się tak za sprawą konkursu „Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2013”, którego organizacji już po raz ósmy podjęła się Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych. 

więcej >>>

Zachęcamy do lektury ekspertyzy Wspólnowy Roboczej Związków Orgnizacji Socjalnych autorstwa Karoliny Sztandar-Sztanderskiej dotyczącą zmian w ustawie o promocji zatrudnienia przygotowaną w ramach projektu „EAPN Polska – wspólnie budujemy Europę Socjalną”.

więcej >>>

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Przedstawicieli Organizacji Członkowskich Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, już tradycyjnie, na 2.dniowe Walne Zebranie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Zebranie odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2013 r. w hotelu „Jedlinka” przy ul. Zamkowej 2 w Jedlinie Zdrój. 

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych już po raz trzeci przeprowadziła badanie ankietowe, monitorujące współpracę jednostek samorządu terytorialnego z podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego – Monitoring Współpracy 2012. Poprzednie edycje monitoringu zostały zrealizowane w 2007 i 2011 roku i podobnie jak tegoroczne badanie weryfikowały one dane o współpracy za rok poprzedni.

więcej >>>

Czy wiesz jak korzystać z dostępu do informacji publicznej? Czy wiesz, że masz prawo brać udział w konsultacjach społecznych? Chcesz mieć większy wpływ na rozwój swojej najbliższej społeczności? Przyjdź na bezpłatne jednodniowe szkolenie organizowane przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych i dowiedz się więcej na temat Ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz konsultacji społecznych jako narzędzi partycypacji społecznej!

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego już od listopada zapraszają na warsztaty „Konsultacje społeczne jak się do nich przygotować?  Czyli o aktywnych narzędziach konsultacji społecznych”. Spotkania warsztatowe przeznaczone są dla przedstawicieli samorządów lokalnych i organizacji pozarządowych z województwa dolnośląskiego.

więcej >>>

W dniu wczorajszym w biurze Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych obradowała Komisja Konkursowa, która wyłoniła laureatów tegorocznej edycji konkursu Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2013r.

więcej >>>

Dolnośląski Oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, w ramach ogólnopolskiej kampanii „SyMfonia serc”, zaprasza na pokaz filmu „Na własnych nogach" / When I Walk.  Film zostanie przedstawiony na 4. American Film Festival we Wrocławiu.

więcej >>>

Dołącz do Obywatelskiego monitoringu funduszu korkowego i sprawdź, czy Twoja gmina właściwie gospodaruje pieniędzmi przeznaczonymi na rozwiązywanie problemów alkoholowych.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl