Zastanawiasz się jak sprawnie zarządzać swoją organizacją? Nie wiesz jak się pozyskuje środki na działania? Napotykasz na problemy z rozliczeniem przyznanej dotacji? Masz kłopot ze zbudowaniem efektywnego zespołu w Twojej organizacji? Nic prostszego! Weź udział w szkoleniu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych i wyjdź naprzeciw problemom z którymi na co dzień się spotykasz!

więcej >>>

Specjalnie adresowane porady ekspertów, cenne wskazówki oraz pomocne publikacje. To wszystko czeka na ubezpieczonych w placówkach ZUS w całej Polsce w dniach 7-11 października. Pracujesz? Prowadzisz firmę? Jesteś nianią? Martwisz się o ubezpieczenie zdrowotne swoich bliskich? – to najlepsza dla Ciebie okazja, jako Ubezpieczonego, aby wyjaśnić wszystkie nurtujące Cię kwestie. Zapraszamy na „Dni Ubezpieczonego” – warto, byś wiedział więcej o ubezpieczeniach społecznych. 

więcej >>>

Zapraszamy do obejrzenia spotu telewizyjnego promującego ekonomię społeczną, który powstał w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu".

więcej >>>

Dnia 30 września 2013r. upłynął termin przesyłania zgłoszeń do Konkursu Akcja Akacja, Akcja Dąb - Niezwykli Dolnoślązacy 2013r., jednakże ze względu na powtarzające się zapytania o możliwość przedłużenia naboru, tradycyjnie już zdecydowaliśmy się przedłużyć okres rekrutacyjny do poniedziałku 7 października 2013 r. Mamy nadzieję, że w ten sposób umożliwimy start w konkursie wszystkim Niezwykłym Dolnoślązaczkom i Dolnoślązakom. Zapraszamy do dalszego nadsyłania zgłoszeń.

więcej >>>

Serdecznie Państwa zapraszamy do włączenia się w działania projektowe i skorzystania z możliwości wdrożenia standardów w Państwa organizacji w zakresie procedur prawnych, aspektów  rachunkowo-księgowych oraz  mechanizmów zarządzania projektem. Od lipca 2013 r.Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, jako partner Stowarzyszenia Euro-Concret i Gminy Wrocław współpracuje w ramach projektu "Standaryzacja działalności wrocławskiego sektora pozarządowego".

więcej >>>

Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki, którzy w grudniu dotrą z mądrą pomocą do najbardziej potrzebujących. W całej Polsce potrzeb ich 9100, a na samym Dolnym Śląsku prawie 500.

więcej >>>

Zapraszamy do wspólnego działania na rzecz wprowadzenia w gminach obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej. To proste narzędzie, ale mogące przynieść niezwykle istotną zmianę dla Waszej lokalnej społeczności.

więcej >>>

Konkurs przeznaczony jest dla aktywnych Dolnoślązaków zarówno kobiet jak i mężczyzn, działających na rzecz innych osób oraz swojego najbliższego otoczenia, którzy swoim zaangażowaniem budują lepsze jutro. Jeżeli znasz kogoś wyjątkowego nie czekaj i zgłoś kandydaturę do naszego konkursu!

więcej >>>

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych brała udział w Targach Projektów organizowanych przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy na wrocławskim Placu Solnym. 

więcej >>>

Zgłoś swoją organizację do programu Razem do samodzielności!

więcej >>>

Czy wiesz co to jest 3 sektor? Masz pomysł na własną organizację a nie wiesz od czego zacząć? Chcesz poznać zasady tworzenia i zarządzania organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami ekonomii społecznej? Jeśli twoje odpowiedź brzmi TAK to zapraszamy serdecznie na cykl trzech 3.dniowych bezpłatnych szkoleń pn. „Zakładanie i prowadzenie podmiotów ekonomii społecznej”

więcej >>>

Partnerstwo na Rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku "Razem dla Wolontariatu" serdecznie zaprasza do udziału w konkursach w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu.

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl