Stowarzyszenie Korab organizacja członkowska Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych zaprasza na Piknik Organizacji Pozarządowych, który odbędzie sie w Domaniowie w dniu 28 września 2014r. (niedziela). Serdecznie zapraszamy!

więcej >>>

Przyglądasz się wybranemu fragmentowi życia publicznego? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w zakresie działań strażniczych? Weź udział w nowej edycji kursu internetowo-stacjonarnego „Na straży”!

więcej >>>

Już 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy osoby, z którymi będziemy współpracować i które będą decydowały o tym co się będzie działo w naszych miastach i wsiach przez 4 lata. Powierzymy im tak ważne sprawy, jak edukacji naszych dzieci, wygląd naszych gmin i nasze bezpieczeństwo. Zadbajmy wspólnie o to, aby mieszkańcy licznie wzięli udział w wyborach i świadomie zdecydowali na kogo zagłosują! Zaprasza Fundacja im. Stefana Batorego.

więcej >>>

Dolnośląska Rada ds. Młodzieży zaprasza do udziału w Akademii Zarządzania - unikalnym programie szkoleniowym stworzonym z myślą o organizacjach pracujących z młodzieżą na Dolnym Śląsku. Zajęcia rozpoczną się 4 października 2014 we Wrocławiu. Udział w projekcie jest bezpłatny!

więcej >>>

Od początku roku 2014 można skorzystać z ogłaszanych przez Komisję Europejską ogłoszeń konkursowych i przetargowych w ramach Programu na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych (Employment and Social Innovation – EaSI) na lata 2014-2020.

więcej >>>

Fundacja „Merkury” wraz z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszają przedstawicieli JST, instytucji rynku pracy, instytucji integracji i pomocy społecznej (np. OPS, ZAZ, WTZ), organizacji pozarządowych oraz spółdzielni socjalnych do wzięcia udziału w seminarium pt. „Włoskie rozwiązania na polskim rynku” 

więcej >>>

W imieniu Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy oraz Towarzystwa Inwestycji Społeczno – Ekonomicznych serdecznie zapraszamy na warsztaty finansowe zatytułowane: „Jak oceniać kondycję spółdzielni i najkorzystniej pozyskiwać zwrotne środki finansowe na jej rozwój?” skierowane do Prezesów, Członków Zarządów oraz Głównych Księgowych spółdzielni.

więcej >>>

Biuro Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych zmieniło swoją lokalizację. Nowy adres to: ul. Nabycińska 19, IIIp, pok. 409, 53-677 Wroclaw. 

więcej >>>

W dniu 24 września br. w hotelu Best Western Premier w Krakowie odbędzie się konferencja Menedżerskie zarządzanie w administracji samorządowej, podsumowująca projekt Obywatelski audyt efektywności świadczenia usług administracyjnych przez samorządy lokalne.

więcej >>>

Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych „TRATWA”, Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych oraz Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, działając jako Operatorzy projektu „Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw”, na podstawie umowy o dofinansowanie nr 726_III/2014, ogłaszają nabór ekspertów do Komisji Oceniającej Wnioski o przyznanie   mikrodotacji dla organizacji pozarządowych, grup nieformalnych/samopomocowych.

więcej >>>

Działasz w organizacji pozarządowej, a twoja organizacja jest młoda i potrzebuje wsparcia, aby rozpocząć działania? Działasz w grupie nieformalnej, masz pomysł i chcesz wesprzeć społeczność lokalną? Skorzystaj z mikrodotacji w wysokości 5000 zł!

więcej >>>

Działasz w organizacji pozarządowej i chcesz poznać zapisy Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu? Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób uchronić swoją organizację przed sankcjami wiążącymi się z niewykonaniem lub naruszeniem obowiązków wynikających z jej zapisów? Jeśli tak - to szkolenie jest dla Twojej organizacji!

więcej >>>

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59

Kalendarz wydarzeń
Pokaż wydarzenia z:
Newsletter
Wyszukiwarka
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
www.dfop.pl